• STRZYŻENIE DAMSKIE:

Krótko czy długo, nowocześnie czy klasycznie, z pazurem lub delikatnie? Nasi styliści wykonają dla Ciebie każde cięcie pomagając Ci dopasować je do urody i sprawiając, że osiągniesz wymorzony efekt.

 

• STRZYŻENIE MĘSKIE:

Klasycznie albo nowocześnie, sprawnie, w zgodzie z trendami, tuszując siwe pasma - w taki sposób zajmą się Tobą nasi profesjonalni fryzjerzy obcinając Twoje włosy i sprawiając, że będziesz wyglądać doskonale.

 

• CZESANIE:

Stworzymy dla Ciebie każdą fryzurę, dopasujemy ją do Twojego stylu i urody, do cięcia i koloru, na który się zdecydujesz. Doradzimy jak dbać o włosy i jak układać je w domu.

 

• KOLORYZACJA:

W salonie Novak Hair Design wszystkie kaloryzacje wykonujemy wyłącznie z wykorzystaniem z farb najwyższej jakości. Jesteśmy jedynymi przedstawicielami marki L’Oreal na lokalnym rynku i to z ich sprawdzonych, skutecznych produktów korzystamy.

 

• KOLORYZACJA SUNLIGHT:

Fantastyczne świetliste pasemka doskonale komponujące się z typem urody, długością włosów i kształtem fryzury. Rozjaśnią każdą twarz, są najlepszym rozwiązaniem dla kobiet, które szukają delikatnej zmiany.

 

• FRYZURY OKAZJONALNE I ŚLUBNE:

jeśli potrzebujesz nowoczesnej, starannie wykonanej i trwałej fryzury na wyjątkową okazję taką jak ślub czy impreza okolicznościowa, nasi styliści pomogą ci ją stworzyć. Słuchając Twoich pomysłów i doradzając, razem z Tobą, wykreują niepowtarzalne upięcie.

 

•TRWAŁY SKRĘT - BEACH WAVES:

zabieg pozwalający uzyskać długotrwały efekt skręcenie włosów. W zależności od Twoich potrzeb, kręcimy słabiej lub mocniej, na ostro lub delikatnie, a wszystko z wykorzystaniem nowoczesnych metod bezpiecznych dla Twoich włosów.

 

• ZABIEG STEAMPOD L'OREAL:

Nowoczesny zabieg łączący w sobie moc pary i aktywującej się dzięki niej pro-keratyny (naturalny budulec włosa). Gwarantuje uzyskanie efektu wyjątkowo prostych i wygładzonych włosów lub też niezwykle wystylizowanych loków o silnym połysku.

 

• PROTOKÓŁ DYSCYPLINY KERASTASE:

Jeśli Twoje włosy szybko się puszą pod wpływem wilgoci, suszenie zajmuje Ci dużo czasu, trudno się je modeluje, a fryzura po ułożeniu szybko traci efekt oznacza to, że włosy są niezdyscyplinowane i ten zabieg jest dla Ciebie. To wysoko skoncentrowana pielęgnacja, bez obciążenia włókna włosa, pozostawia włosy miękkie, lśniące, bardzo wygładzone, a efekt utrzymuje się do 6 tygodni.

 

• ZABIEGI PIELĘGNACYJNE L'OREAL:

twoje włosy są suche, zniszczone, łamliwe, mają dość zabiegów chemicznych, potrzebują objętości albo odżywienia? Dzięki ampułkom firmy L'Oreal i profesjonalnej obsłudze, poradzimy sobie z każdym problemem przywracając Twojej fryzurze blask i zdrowie

 

• ZABIEGI PIELĘGNACYJNE KERASTASE:

jeśli potrzebujesz natychmiastowego efektu i szukasz pielęgnacji dobranej indywidualnie do twoich potrzeb, rytuały pielęgnacyjne z wykorzystaniem kosmetyków Kerastase są rozwiązaniem dla Ciebie

 

• KERATYNOWE PROSTOWANINE:

niesamowity zabieg, którego wykonanie sprawi, że Twoje włosy będą mocno odżywione, zdrowe, lśniące a także proste i wygładzone. Efekt utrzymuje się przez kilka miesięcy.

 

Początek strony